پیام فرستادن
چین رول در بطری های عطر سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Jessie

شماره تلفن : 86-15061503699

WhatsApp : +8615061503699

Free call

3 علت علائم سوختگی: درک نقایص مربوط به قالب تزریق

March 1, 2021

آخرین اخبار شرکت 3 علت علائم سوختگی: درک نقایص مربوط به قالب تزریق

علائم سوختگیظاهر شدن بر روی قطعات قالب تزریق یکی از رایج ترین نقایصی است که مولدها باید از نظر کیفیت با آن مقابله کنند.آنها می توانند در هر زمان در طی فرآیند قالب سازی خود را نشان دهند و تعیین سریع علت اصلی در کاهش زمان خرابی دستگاه و از بین رفتن محصول به دلیل نگرانی از کیفیت بسیار مهم است.

من برخی از دلایل ناشی از سه ناحیه مختلف که عبارتند از ماشین ، قالب و مواد را برجسته می کنم و برخی از داروهای پیشنهادی را برای کمک به رفع این نقص رایج ارائه می دهم.

 

دستگاه:چندین چیز مختلف می تواند باعث ایجاد علائم سوختگی مرتبط با دستگاه یا فرآیند شود.ماده به سادگی می تواند خیلی گرم باشد که در این صورت باید دمای ذوب کاهش یابد.سوختگی همچنین می تواند ناشی از پر شدن سریع قالب باشد و شما باید سرعت تزریق را کاهش دهید.اگر فشار برگشت بیش از حد زیاد باشد ، می تواند باعث ایجاد علائم سوختگی نیز شود.تصفیه نامناسب رزین قبلی می تواند در اثر سوختگی در جریان فعلی جایی که مواد قبلی برای پختن در بشکه رها شده است ، ایجاد شود که باعث می شود مواد سوخته مانع جریان فعلی شود.آروش تصفیه مناسب هنگام تعویض مواد یا انجام تغییرات رنگ ، همیشه باید سر جای خود قرار گیرد.

قالب:اگر قالب به درستی تخلیه نشده یا فشار بستن بیش از حد زیاد باشد ، هوای محصور شده در حفره می تواند باعث سوختن لبه قطعه در محل تخلیه نامناسب شود.در این حالت ، باید قالب مورد بررسی قرار گیرد و تخلیه در جایی که می توان در هنگام قالب گیری گاز مناسب حاصل شود ، ثابت شود.

مواد: اگر ماده یا رزینی که در حال کار است مرطوب است یا رطوبت بیش از حد دارد ، این امر می تواند باعث وجود علائم سوختگی در محصول نهایی شود.در این صورت ، قالب باید قبل از ادامه استفاده از قالب ، خشک کردن مواد را به مشخصات مناسب نگاه کند.

 

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما