پیام فرستادن
چین رول در بطری های عطر سازنده
تماس با ما

تماس با شخص : Jessie

شماره تلفن : 86-15061503699

WhatsApp : +8615061503699

Free call

موزه عطر در بخارست میزبان عطر مورد علاقه ملکه ماری است

August 20, 2019

آخرین اخبار شرکت موزه عطر در بخارست میزبان عطر مورد علاقه ملکه ماری است

موزه عطر در بخارست با ابتکار وال ایاکوب ، صاحب عطر Beautik Haute Parfumerie ، کارآفرین است.Wall-street.ro گزارش داد که این مجموعه میزبان مجموعه ای چشمگیر از جمله عطر مورد علاقه ملکه ماری رومانی است.

 

آخرین اخبار شرکت موزه عطر در بخارست میزبان عطر مورد علاقه ملکه ماری است  0

این موزه در دسامبر 2014 به عنوان یک ابتکار فرهنگی خصوصی افتتاح شد که ناشی از علاقه وال ایاکوب به عطرها بود.

 

ما موزه را از بطری عطر Mon Boudoir که مورد علاقه ملکه ماری است شروع کردیم.با گذشت زمان ، ما هزاران نمایشگاه ، برخی بسیار نادر ، جمع آوری کردیم. "

 

علاوه بر مجموعه عطرها ، موزه همچنین اقلام مختلف لوازم آرایشی ، درب بازکن بطری ، علف هربا و عطرهای رومانیایی دوره های مختلف ، مانند مارک های محلی Macul Rosu ، Farmec یا Miraj را میزبانی می کند.

 

کسانی که از موزه دیدن می کنند می توانند عطر ادکلن خانه لوبین را که متعلق به سال 1852 است در اینجا مشاهده کنند. این عطر قدیمی ترین عطر در مجموعه موزه است.در بطری و جعبه اصلی نگهداری می شود و محتوا تقریباً سالم است زیرا درب آن مسدود شده است و بعد از خرید باز نمی شود.

 

این موزه همچنین دارای یک عطر Gin Fizz است که توسط هنری گیبولت برای گریس کلی ، شاهزاده آینده موناکو ، در سال 1955 ایجاد شده است. این عطر از یک کوکتل معروف در آن زمان الهام گرفته شده و امروزه نیز تولید می شود.مورد علاقه ملکه ماری ، Mon Boudoir ، ایجاد شده توسط Haubigant ، تولید کننده عطر در پاریس در 1775 ، همچنین بخشی از این مجموعه است ، همانطور که Narcisse Noir ، عطری است که توسط خانه Caron در 1911 ایجاد شده و در کریستال Baccarat نگهداری می شود. بطریدر سال 2011 ، کارون عطر را بازسازی کرد و نام آن را Narcise Noir 100 ans گذاشت.تنها 500 بطری از آن را آزاد کرد.

 

از جمله نمایشگاه های کمیاب موزه می توان به یک عطر بازکن بطری اشاره کرد که مربوط به زمانی است که درب بطری های عطر از چوب پنبه ساخته شده بود ، و هرباریوم 1895 که توسط داروسازی در آراد تهیه شده بود.

 

نحوه رسیدن به آنجا: 172 Calea Dorobantilor ، به عنوان بخشی از فروشگاه Beautik در بخارست.

 

این موزه دوشنبه تا شنبه از ساعت 10:00 تا 21:00 و یکشنبه ها از 10:00 تا 13:00 باز است.ورود رایگان است.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما